Play-off Európskej ligy | Predpoveď prvej etapy a tipy na stávkovanie

vždy vynikajúci James Cantrill (@JimmyThePunt) zdieľa svoje obľúbené predstavy zo štvrtkovej karty Európskej ligy, keď sa začínajú vyraďovacie kolá s play-off v prvom zápase.

Barcelona vs Neapol | štvrtok 17th februára 2022, 17:45 | BT Sport

Rumunský whistleblower István Kovács vedie Camp Nou a vzhľadom na to, že v 16 zápasoch Európskej ligy, ktoré mal na starosti, mal priemerne viac ako 4,18 karty na zápas, rezervácie by tu mohli byť zaujímavé. V tejto sezóne sa ešte neujal vedenia zápasu UEL, ale jeho posledný klubový zápas na európskej scéne zaznamenal jedenásť žltých a udelených penalt.[enaltyawarded

Prvá zaujímavá cena je Gavi’s na 57/17 s 10Bet, aj keď by som bral 10/3 dostupný so Sky Bet a William Hill a 3/1 s Bet365.

Gavi je v tejto kampani na vrchole rebríčka svojich klubov v kartách, keď získal sedem žltých a červenú, a to by nemalo byť prekvapením vzhľadom na cynickú povahu, v ktorej sa správa v priemere 1,8 faulu na zápas.

Vo veku len 17 rokov nie je veľa čo robiť, ale na základe skutočnosti, že nazbieral desať kariet len ​​v 27 seniorských zápasoch – to je 20,1 90 minút – sú dostupné ceny, aby získal svoje meno. od Kovácsa sú dve veľké.

Cena André-Franka Zamba Anguissa 3/1 za kartu s William Hill tiež vyzerá príliš veľká. So štyrmi kartami za 1 194 minút najvyššej talianskej letovej akcie tejto kampane má priemer kariet na 90 0,30, čo sa priamo premieta do desatinnej ceny 3,33.

Kamerunský reprezentant sa práve vrátil z Afrického pohára národov, kde počas postupu svojho tímu do semifinále získal dve karty, čím získal celkovo sedem za kampaň. Mohol by stráviť dlhú noc na Camp Nou, pretože stráži ľudí ako Gavi, Aubameyang a Traore, a preto sa mi páči, aby sa s Kovácsom dobre zoznámil.

Vzhľadom na veľkosť zápasu a rozhodcu si myslím, že tiež stojí za to skombinovať tieto dva v 16-tich s William Hill, rovnaký double je o šesť bodov kratší s 365.

Dortmund vs Rangers | štvrtok 17th februára 2022, 17:45 | BT Sport

Napriek absencii jedného z najsľubnejších útočníkov na svete mám stále chuť na gólovo nabitý zápas na Westfalenstadion, keď Borussia Dortmund privíta Rangers.

Neuspokojivá kampaň v Lige majstrov bola svedkom toho, že Die Schwarzgelben spadli do tejto súťaže prvýkrát od sezóny 2017-18, počas ktorej sa im nepodarilo prejsť cez RB Salzburg a zo súťaže vystúpili v osemfinále.

Dve ťažké prehry s Ajaxom a prehra 3:1 na štadióne Josého Alvaladeho v prvej európskej súťaži sa ukázali ako drahé a keďže hostia len šesť bodov zaostávajú za Bayernom Mníchov v Bundeslige, tento súboj s Rangers nemusí byť prioritou pre škótsku stranu. šanca.

Iba jeden zo šiestich zápasov BVB UCL zaznamenal podmienku, pretože ich zápasy mali priemer 3,5 gólu. Góly padali na oboch koncoch počas celej sezóny, pretože oba tímy skórovali v 72 % zo svojich 32 zápasov vo všetkých súťažiach, z toho 13 z posledných 16!

Gers sú tiež zvyčajne veľmi ústretoví v oblasti bránky. Na domácej pôde iba Celtic (57) strelil v tejto kampani viac gólov ako 55 Rangers. Po poriadnom začiatku sezóny sa zdalo, že sa sprísnili v defenzíve a v posledných troch zápasoch si udržali tri čisté kontá, ale nemyslím si, že vo štvrtok dokážu zmariť nemeckých gigantov.

FC Porto vs Lazio | štvrtok 17th februára 2022, 20:00 | BT Sport

Nemyslím si, že sa dokážete obzrieť za Mehdiho Taremiho a skórovať kedykoľvek, keďže Porto vo štvrtok večer o 20:00 privíta Lazio.

Po prestupe Luisa Diaza do Liverpoolu je Taremi najlepším strelcom Dragons s 13 gólmi, žiadny hráč nemá vyšší priemer striel na zápas (2,9) ako on. V kariére, ktorá trvala niečo cez 130 zápasov v Portugalsku a Iráne, našiel sieť 71-krát, čo mu dáva priemer gólov na 90 gólov 0,66!

V posledných ôsmich zápasoch za klub a krajinu strelil sedem gólov a po zrušení pravidla o góle pre hostí bude Porto hľadať nejakú výhodu, ktorú by mohlo získať na Stadio Olimpico.

RB Leipzig vs Real Sociedad | štvrtok 17th februára 2022, 20:00 | BT Sport

Christopher Nkunku z RB Leipzig bol v tejto sezóne absolútne poburujúci. Francúz doteraz skóroval 19-krát a asistoval pri desiatich góloch, čo mu dáva priemer G+A na 90 rokov 1,20. Prekvapivo to znamená, že mal takmer priamy podiel na góle na zápas v každom jednom zo svojich 31 vystúpení.

Strelil dva góly z posledných dvoch a štyri z posledných šiestich a môže sa pochváliť zdravým priemerom striel na zápas 2,5. Ak RBL zaboduje, niet pochýb o tom, že Nkunku v tom bude hrať.

Má rodokmeň aj v Európe, dvakrát skóroval proti Clubu Brugge a trikrát vonku na Etihade, a preto si myslím, že stojí za to ho okúsiť, aby tu strelil dva alebo viac gólov.

Najlepšie stávky

Barcelona vs Neapol – Gavi bude vykartovaný (57/17 10Bet)

Barcelona vs Neapol – Zambo Anguissa bude vymazaný (3/1 William Hill)

Barcelona vs Neapol – Gavi a Zambo Anguissa budú mykaní (16/1 William Hill)

Dortmund vs Rangers – oba tímy dajú gól (13/5 SBK)

FC Porto vs Lazio – Mehdi Taremi strelec kedykoľvek (31/20 Unibet)

RB Lipsko vs Real Sociedad – strelec kedykoľvek Christopher Nkunku (39/19 SBK)

RB Leipzig vs Real Sociedad – Christopher Nkunku strelil gól (11/1 Betfair)

Leave a Reply

Your email address will not be published.