Pomoc pre Haaland? Müller zatvára dvere Bayernu pre superhviezdu –

Erling Haaland, po ktorom túžili viacerí európski giganti, mal v Bayerne Mníchov „zatvorené dvere“. A kto ‘strihol’ podpis útočníka bol Thomas Müller. Nájdite si svoj okamih, vyberte svojho víťaza a hrajte svoje stávky otvorením originálneho účtu na bet365!

V rozhovore pre nemecký denník Bild, keď sa legenda bavorského klubu pýtala na asistenciu útočníkovi Borussie Dortmund, žartovala o tom, že už dáva Lewandowskému prihrávky na gól.

“Skôr kŕmim svoje kone a králiky, bolo by to prekvapujúce, vzhľadom na to, ako sa nám darí,” povedal Müller.

Možnosť Haalandovho príchodu prichádza v čase, keď Robert Lewandowski aj so zmluvou do roku 2023 vzbudzuje záujem Realu Madrid. Müller však verí, že Poliak zostane v Mníchove.

32-ročný Müller pôsobí v profesionálnom tíme Bayernu Mníchov od sezóny 2008-09. Celkovo odohral 610 zápasov a strelil 223 gólov.

Desaťkrát vyhral aj Bundesligu, šesťkrát Nemecký pohár, sedem nemeckých superpohárov, dvakrát Ligu majstrov, dva majstrovstvá sveta klubov a dva superpoháre UEFA. Pre Nemecko vyhral majstrovstvá sveta v roku 2014 v Brazílii. Buďte informovaní o neskorších aktualizáciách naladením našej sekcie správ!

Leave a Reply

Your email address will not be published.