Predikcie a tipy na stávkovanie Arsenal vs Wolves

HODNOTA-HUNTER Daniel McCulloch (@DMcCulloch1984) zdieľa svoje najlepšie stávky zo štvrtkového zápasu Premier League na ihrisku The Emirates.

Arsenal vs Wolves | štvrtok 24. februára 2022, 19:45

Dva týždne po tom, čo sa naposledy stretli vo štvrtok večer v Premier League, sa Arsenal a Wolves stretnú v niečom, čo skutočne vyzerá ako bitka medzi dvoma potenciálnymi štyrmi najlepšími tímami.

Arsenal je v tabuľke šiesty, ale len štyri body za Manchestrom United s tromi zápasmi v hre, zatiaľ čo Wolves zaostávajú za štvrtým miestom o šesť bodov, no na seba majú o dva zápasy viac.

Prvý zápas medzi nimi bol prudký, s piatimi žltými kartami a červenou v hre, vďaka čomu Arsenal vyhral 1:0. Po pravde, Arsenal si toto víťazstvo zaslúžil, pretože napriek tomu, že v poslednej štvrtine zápasu mal menej ako desať mužov, vyhral xG bitku 2,01-0,8.

Zatiaľ čo Arsenal prekonal svoj očakávaný celkový počet bodov o niekoľko bodov, Wolves sú o 10 bodov pred svojimi a keďže boli svedkami toho, ako cez víkend porazili Leicester, je ťažké vidieť, že by tento postup udržali. Porazili Foxes dvoma gólmi spoza šestnástky a prehrali xG bitku 0,55-1,5.

Navyše v tejto sezóne strelili iba 14 gólov z otvorenej hry v 24 zápasoch a aj keď majú impozantnú defenzívnu bilanciu, je ťažké vidieť, že sa dostanú do prvej štvorky s tak malým útočným výkonom.

S 36 gólmi v 23 zápasoch tejto sezóny Arsenal nie je sám osebe plodný, takže sa mi tu opäť páči vzhľad pod 2,5 gólu. Pristál v 18 z 24 ligových zápasov Wolves a v 11 z 23 v Arsenale. Spolu 29 zo 47, takže ponuka 7/10 Boylesports vyzerá ako dobrá hodnota.

Myslím si, že Arsenal to prekoná, takže moja ďalšia voľba je, aby domáci vyhrali o jediný gól. Päť z ich 13 ligových víťazstiev bolo týmto spôsobom a šesť z ôsmich prehier Wolves o jediný gól. To je k dispozícii na 5/2 s Unibet a vyzerá to ako vynikajúca hodnota v tom, čo očakávam ako tesné stretnutie.

Najlepšie stávky

Arsenal vs Wolves – menej ako 2,5 gólu (7/10 Boylesports)

Arsenal vs Wolves – Arsenal vyhrá o jeden gól (5/2 Unibet)

Leave a Reply

Your email address will not be published.