Predikcie a tipy na stávkovanie Celtic vs Bodo/Glimt

Škótsky futbalový fanúšik Gerry Taylor (@thefurlongpole) zdieľa svoj verdikt vo štvrtkovom večernom zápase Európskej konferenčnej ligy medzi Celticom a Bodo/Glimt.

Celtic vs Bodo/Glimt | Štvrtok 17. februára 2022, 20:00 | BT Sport

Veľké európske noci pokračujú v Parkhead vo štvrtok večer, keď Bodo/Glimt dorazí do Glasgowa, keď sa rozbehnú vyraďovacie fázy Európskej konferenčnej ligy.

Hostia Kjetila Knutsena vstupujú do tejto sezóny slabšie po prehre Patricka Berga s Lensom, Erika Botheima s Krasnoderom a Frerika Andreho Bjorkana s Herthou Berlín. Takže je to prestavba tejto predsezónnej prípravy pre nórskych šampiónov.

Hoops sú však v dobrej kondícii a idú do toho a sú na 17 zápasoch bez prehry – odkedy boli koncom novembra vyradení v Leverkusene. Celtic má momentálne impozantnú domácu bilanciu a s Nemcami prehral iba v posledných 28 zápasoch v mestskej časti East End.

Pútavou štatistikou za posledné tri mesiace bola schopnosť Bhoys postaviť tímy do boja na začiatku hry. V štrnástich zo 16 nedávnych zápasov mužov Ange Postecoglou sa Kelti dostali dopredu o prestávke.

Z tohto dôvodu mám opäť pocit, že „Tic vyletí z pascí so šírkou a bude sa snažiť odfúknuť Nórov hneď na začiatku – takže 5/4 so Sport Nation pre Celtic vyhrá v oboch polčasoch. -Odvolania na úväzok a na plný úväzok.

Najlepšie stávky

Celtic vs Bodo/Glimt – Celtic/Celtic HT/FT (5/4 Sport Nation)

Leave a Reply

Your email address will not be published.