Predikcie a tipy na stávkovanie medzi Bournemouth a Nottingham Forest

VEĽKÁ hra na vrchole šampionátu v piatok večer a Sam Ingram (@SamIngram_) zdieľa svoje názory, keď sa Bournemouth pripravuje na stretnutie s Nottingham Forest.

Bournemouth vs Nottingham Forest | Piatok 18. februára, 19:45 | Sky Sports

Štadión Vitality je v piatok večer hostiteľom súboja majstrovstiev, na ktorom sa budú podieľať dve strany, keď Tricky Trees navštívia južné pobrežie a chcú pridať k svojej pôsobivej nedávnej jazde.

Nottingham Forest sa môže pochváliť treťou najlepšou formou v druhej lige z posledných šiestich zápasov, na ktorej sa umiestnili iba Fulham a Sheffield United. Muži Steva Coopera momentálne dosahujú priemer 2,17 bodu na zápas (PPG) z týchto šiestich zápasov, pričom play-off je teraz pevne v hľadáčiku po pôsobivej sérii siahajúcej až do začiatku decembra s 9 výhrami z 13.

V priemere o niečo menej PPG (2,00) v poslednej šestke má nový Bournemouth, ktorý sedí na 5. mieste v tabuľke formy Championship, čerstvo po dvoch víťazstvách po aktívnom dni uzávierky prestupov.

Scott Parker sa v januári rozhodol dosť výrazne posilniť svoj tím ako Nat Phillips [loan]Freddie Woodman [loan]Todd Cantwell [loan]Keiffer Moore a Siriki Dembele sa pripojili k radom, aby obliehali automatický postup.

Vzhľadom na to, že oba tímy nastúpili do tohto zápasu v špičkovej forme so štyrmi víťazstvami zo šiestich, môže oprávnene existovať váhavosť pri vstupe na trhy 1X2 alebo podobné. Namiesto toho som dal dokopy dvojku na tvorbu stávok a longshot na Bet 365, pričom obe sa zameriavajú na góly a rohy, ktoré by mali ísť blízko.

Oba tímy dajú gól a viac ako 8 rohov (9/5 Bet365)

Nottingham Forest nie je žiadnym neznámym gólom pod vedením Coopera, keď skóroval v ôsmich po sebe idúcich zápasoch vrátane dvoch víťazných pohárových zápasov. Pôsobivá výhra 1:0 vs Arsenal a rozobratie ostatných súperov z Premier League 4:1 v Leicester City ukazujú, čo majú Forest v rukáve.

Pokiaľ ide o personál, dvadsaťročný Brennan Johnson bude dávať pozor na analytikov z Bournemouthu, pretože útočník si užíva fialovú náplasť, ktorá sa otáča hlavou, keď zaznamenal päť gólov v šiestich zápasoch. Johnson si počas predchádzajúcej kampane užíval hosťovanie v Lincoln City v League One, v 43 zápasoch za The Imps dokázal nepríjemnosť, strelil 11 gólov, pridal päť asistencií a dotiahol svoj klub do play-off.

Teraz, po tom, čo už prekonal počet asistencií z minulej sezóny a len dva pred dosiahnutím celkového počtu gólov v League One, waleský reprezentant dokazuje, že to dokáže zmiešať s tými najlepšími v Championship.

Nielen to, ale jeho forma a do očí bijúce schopnosti ho postavili do popredia plánov Roberta Pagea pre waleský národný tím. Keinan Davis, hosť z Aston Villy, ukázal popri Johnsonovi od svojho januárového príchodu aj veľa prísľubov, keďže poskytuje priestor na útoky, čo spôsobí obrancom na tejto úrovni najrôznejšie problémy.

Brennanová Johnsonová Na šampionáte má hosťujúca strana na piatkový zápasový priemer 1,47 streleného gólu na 90 gólov. Pre hostí bolo dostať sa do výsledkovej listiny na Vitality druhou prirodzenosťou tejto kampane, priemerne 2,07 gólu na zápas a 2+ gólov v 11/14. Priemer 1,07 inkasovaného za 90 pre The Cherries by mal dať Forest nádej.

Trvalý prechod Keiffera Moora z Cardiffu upevňuje ambície Bournemouthu o rýchly návrat do najvyššej súťaže a poskytuje skutočnú silu do hĺbky v útočných oblastiach, ktoré má Parker k dispozícii.

Ak je však niekto pripravený dať Bournemouthovi cieľ získať BTTS, je to produkt akadémie Chelsea Dominic Solanke. Devätnásť zásahov v 30 vystúpeniach z neho robí najlepšieho strelca, s každou šancou, že sa cez víkend posunie do dvadsiatky.

Odhliadnuc od cieľov je to rohový trh, ktorý môže poskytnúť ďalší cenný uhol pohľadu. V posledných troch hlavičkových súbojoch medzi dvojicou pristálo najmenej deväť rohov. Opačný zápas v auguste zaregistroval 10 vlajok, zatiaľ čo minulosezónnych stretnutí bolo deväť na City Ground a dvanásť dole na juhu.

V priebehu tejto kampane mal Bournemouth priemer 5,21 rohov na štadióne Vitality, zatiaľ čo Forest na ich cestách dosiahol 5,13, ​​čo predstavuje dvojnásobok ako pár. Čo sa týka úspešnosti, oba súčty sú o niečo menej – 4,71 a 4,60 – s priemerom 9+ očakávaných zákrut v priemere.

Bournemouth pokryl tento rohový uhol v každom zo svojich posledných piatich zápasov, zatiaľ čo Forest dosiahol deväť za 3/5:

  • Posledných päť rohových kopov Bournemouthu (a Bournemouth súčty): 13(7), 13(5), 11(9), 11(4), & 10(6).
  • Celkový počet posledných piatich rohov Forestovej priekopy (a lesné celky): 10(5), 9(4), 5(2), 12(12), & 6(4).

Keďže obe strany sa v uplynulých týždňoch viezli na vlne pozitivity, očakávam, že po potenciálne neistom začiatku bude veľa šancí. Či sa to premietne do dostatočného počtu gólov a rohov, je úplne iná otázka, ale štatistiky naznačujú, že tu môžeme mať šťastie.

Jedna vec je pre týchto adeptov na povýšenie istá; ponúkané body a dôvera, ktorú im prinesie ďalší pozitívny výsledok, sú neoceniteľné pre ich túžby opustiť šampionát.

Najlepšie stávky

Bournemouth vs Nottingham Forest – oba tímy dajú gól a viac ako 8 rohov (9/5 Bet365)

Bournemouth vs Nottingham Forest – Brennan Johnson dá gól kedykoľvek, oba tímy dajú gól a viac ako 8 rohov (7/1 Bet365)

Leave a Reply

Your email address will not be published.