Predikcie a tipy na stávkovanie medzi Chelsea a Lille

CHELSEA privíta Lille na Stamford Bridge v stredu večer v zápase 16. kola Ligy majstrov. Tom Winch (@WinchySFP) výbery z jeho obľúbenej fantázie.

Chelsea vs Lille| Streda 22. februára 2022, 20:00 | BT Sport

Je to niečo málo cez 38 týždňov, čo Chelsea porazila anglického kolegu Man City a bola druhýkrát v klubovej histórii korunovaná za európskeho šampióna. Úder Kaia Havertza v polčase bol jediným gólom Portugalska v ten večer.

V tomto termíne skončil tím Thomasa Tuchela na druhom mieste v skupine H po tom, čo na MD6 inkasoval posledný vyrovnaný gól od ruského giganta Zenit. Blues len pár týždňov predtým odľahčili konečného lídra skupiny Juventus, čo viedlo k domácemu víťazstvu 4:0. Chelsea inkasovala v skupinovej fáze iba štyri góly, čo dokázal iba Bayern Mníchov.

Je ťažké uveriť, že v lige, v ktorej dominujú peniaze a talent, pokiaľ ide o PSG, ich v utorok večer návštevníci minulej sezóny priviedli k titulu Ligue 1. Veľkú časť dôraznej kampane klubov mali na svedomí Burak Yilmaz a vzrušujúci mladý kanadský talent Jonathan David, ktorí strelili 29 zo 64 ligových gólov Lille.

V defenzíve boli lepší ako všetci súperi, len 23 inkasovaných gólov v 38 ligových zápasoch, no v tejto sezóne bol úplný opak.

Po 25 ligových zápasoch je tím zo severného Francúzska momentálne 11. so záporným gólovým rozdielom. Brankár Mike Maignan, ktorý získal titul, odišiel počas leta do Milána, zatiaľ čo starnúci Jose Fonte a Burak Yilmaz mali v sezóne 2021/2022 problémy s udržaním výkonov z minulej sezóny.

Lille ovládlo náročnú skupinu G, do ktorej patrili Salzburg, Sevilla a trápiaci sa Wolfsburg. Tímu Jocelyn Gourvennecovej chvíľu trvalo, kým sa rozbehla, bezgólové remízy proti Wolfsburgu aj Seville na oboch stranách po prehre 2:1 v Salzburgu im zanechali veľa práce. Francúzski šampióni prišli z cieľa získať všetky tri body v Španielsku a uniesli si túto dynamiku, keď vyhrali zostávajúce zápasy, ktoré sa v tom čase rozšírili na osem zápasov bez prehry vo všetkých súťažiach.

Chelsea vyhrala všetky tri zápasy skupinovej fázy na Stamford Bridge s celkovým skóre 9-0 a bude vedieť, že je viac než schopná vidieť túto stranu Lille. Tuchel postaví Chelsea kompaktným spôsobom ako po väčšinu sezóny a s profesionálnym výkonom zamieria do Francúzska s výhodou.

Chelsea zahrala doma v skupinovej fáze priemerne deväť rohov, zatiaľ čo Lille priemerne sedem v porovnaní s troma výjazdmi vonku, takže som rád, že môžem skombinovať kopačky s domácim úspechom.

Najlepšie stávky

Chelsea vs Lille – Chelsea vyhrá a Chelsea 7+ rohov (27/20 Betfair)

Leave a Reply

Your email address will not be published.