Predpovede a tipy na stávkovanie medzi Manchester City a Tottenhamom

TOTTENHAM cestuje do The Etihad, kde sa v sobotu stretne s Manchestrom City. Matthew Kirby (@M_Kirby95) sa bližšie pozrie na zápas Premier League.

Manchester City vs Tottenham | Sobota 19th februára 2022, 17:30 | Sky Sports

Neúnavný stroj Man City vychrlil v strede týždňa ďalší štýlový displej a vyslal varovný výstrel pre svojich súperov v Lige majstrov.

Zverenci Pepa Guardiolu zvíťazili doma 5:0 proti Sportingu, čo prišlo len niekoľko dní po ďalšom úhľadnom a ľahkom výhre vonku v lige v problémovom Norwichi. Dokáže niekto zastaviť Sky Blues s deväťbodovým náskokom na čele tabuľky?

Spurs prichádzajú do Manchestru v troch po sebe idúcich zápasoch a inkasovali viac gólov v týchto troch (7) ako vo svojich prvých deviatich pod vedením Antonia Conteho (6).

Talian si tento týždeň opäť vylial svoju frustráciu z januárovej prestupovej aktivity klubu, keď tvrdil, že vedenie oslabilo káder tým, že povolilo zapožičanie štyroch a priviedlo iba duo Juventusu Rodrigo Bentancur a Dejan Kulusevksi.

Sedenie v 8thLilywhites majú zápasy v rukách okolo seba, ale nemôžu si dovoliť žiadne ďalšie prešľapy, ak chcú v budúcej sezóne reálne šance na umiestnenie v prvej štvorke a futbalovej Lige majstrov.

Uhly stávkovania

Hoci Spurs vyhrali tri z posledných štyroch víťazstiev proti Man City, a to aj v úvodný deň tejto sezóny, je ťažké obzrieť sa cez domácich, vzhľadom na jasný rozdiel vo výkonnosti v poslednom čase.

City získalo 43 bodov zo 45 dostupných v posledných 15 ligových zápasoch – remíza 1:1 v Southamptone bola ich jediným gólom. S cenami, aké sú, musíte byť kreatívni, aby ste sa pokúsili nájsť nejaké pekné uhly.

A myslím, že by som to mohol urobiť pri hre EVS na Bet365. Skombinujte viac ako 0 gólov Man City (v zápase) s viac ako 3 rohovými kopmi Man City v prvom polčase pomocou funkcie Staviteľ stávok.

Guardiolov tím dosiahol ligové maximum 61 gólov a v tomto volebnom období našiel sieť súpera v 22 z 25 zápasov najvyššej súťaže. Zatiaľ čo Spurs inkasovali v posledných štyroch zápasoch deväť gólov, všetci videli súpera skórovať 2+ krát.

To je samovysvetľujúce, ale sú to rohové nohy, ktoré by možno potrebovali viac vysvetlenia. Citizens vedú v lige za rohové kopy s 219, čo je priemer 8,8 na zápas.

Ak ideme ešte ďalej, City má priemer 4,24 rohov v prvých 45 minútach ligových zápasov. Navyše, v 67 % svojich domácich zápasov (8/12) získali 3 rohové kopy v prvom polčase.

V poslednom čase vyleteli z pascí vo svojich domácich zápasoch. Ich rohový kop v prvom polčase od hosťovania v Evertone bol 5, 1, 4, 3, 8, 6 a 5. Osem nastúpilo proti Leicestru, zatiaľ čo proti Chelsea trafili šesť. Môžete ich vidieť, ako pripínajú Spurs späť už na začiatku a pred polčasom vyťahujú rohy, vďaka čomu je tento záber EVS hračkou.

Alternatívny uhol by bol viac ako 9 zápasových rohov a oba tímy by dostali kartu v druhom polčase, čo je 7/5 s použitím William Hill’s Build #YourOdds.

V ligových zápasoch City v tejto sezóne zaznamenali počet rohových kopov dvojnásobné čísla v pomere 17/25. Zatiaľ čo toto číslo je 17/22. Takže tieto dve strany sú vo všeobecnosti zapojené do zápasov s vysokým počtom rohov.

Muž v strede je Anthony Taylor, takže musíte očakávať karty. Postaral sa o spätný chod, keď ukázal kartu na obe strany, čo je kľúčové pre tento alternatívny uhol.

Vo svojich 16 zápasoch Premier League predviedol 64 žltých a štyri červené, čo znamená, že počet žltých na zápas je v priemere štyri – čo je dosť pekné číslo pre hráčov s kartami.

Zatiaľ čo jeho jediná ďalšia angažovanosť v Spurs bola, že udelil Lilywhites penaltu a vylúčil Mohammeda Salisu zo Southamptonu. V tomto zápase si oba tímy po polčase vyzdvihli karty.

Pozrel som sa späť na jeho posledných 10 ligových zápasov a zistil som, že ukázal 33 kariet v druhom polčase, takže v priemere 3,3, čo väčšina z týchto zápasov videla jednu pre obe strany. Týchto 7/5 je ďalší návrh, ak by ste uprednostnili stávku za celých 90 pre prípad, že by City nedokázalo trafiť štyri rohy prvého polčasu.

Moja druhá stávka však musí prísť na kartový trh s whistlerom založeným na Altrinchame uprostred. Pohľad na zápasy Man City ukázal, že hráči na ľavej strane súperi boli v centre diania.

Na minulomesačnom stretnutí boli obaja vykartovaní ľavý krídelný obranca Chelsea Marcos Alonso a ľavý stredný záložník Marco Kovacic. Odvtedy ľavý stredopoliar Southamptonu Stuart Armstrong videl žltú, zatiaľ čo v utorok dostali varovanie ľavý krídelný obranca Sportingu Ricardo Esgaio a ľavý stredopoliar Matheus Mendes.

Takže s Kevinom de Bruynom driftujúcim po ihrisku a vo forme Riyada Mahreza, letiaceho po krídle, mohli byť ľavicoví hráči Spurs veľmi zaneprázdnení, čo ma privádza k dvom potenciálnym koristi.

Sergio Reguilón má v tomto volebnom období tri karty v 18 štartoch, z toho dve v posledných šiestich štartoch – obe vo vonkajších zápasoch. Španiel sa nehanbí uviaznuť. V nedávnych zápasoch proti Watfordu a Crystal Palace sa dopustil troch faulov.

Druhým hráčom, ktorého treba spomenúť, je januárový podpis Rodriga Bentancura. Už o sebe dal vedieť anglickým funkcionárom, keď za 135 minút dostal pre Spurs dve varovania. To zahŕňa aj kartu pri jeho debute v 14-minútovom portréte v FA Cupe proti Brightonu.

Uruguajčan počas svojej kariéry v Spurs zbiera kartu v priemere každých 67,5 minúty, hoci je to veľmi malá vzorka. Ale stojí za to povedať, že minulý víkend urobil tri fauly proti Wolves, vďaka čomu sa zapísal do rozhodcovského zápisníka.

Obaja hráči majú cenu 3/1 za kartu s Unibet, čo je najlepšia cena na trhu. Bohužiaľ, ich Bet Builder nepovoľuje dvojnásobok v čase písania, takže 12/1 na Bet 365 môže byť pre pár šteklením.

Ale ako singel pôjdem s Uruguajčanom s tým, že bude mať veľa na tanieri, pretože Man City bude pokračovať vo svojej letovej forme.

Najlepšie stávky

Manchester City vs Tottenham – Manchester City strelí viac ako 0 gólov a Manchester City viac ako 3 rohové kopy v prvom polčase (1/1 Bet365)

Manchester City vs Tottenham – Rodrigo Bentancur dostane kartu (3/1 Unibet)

Leave a Reply

Your email address will not be published.