Predpovede a tipy na stávkovanie Wolves vs Leicester

HODNOTA-HUNTER Daniel McCulloch (@DMcCulloch1984) zdieľa svoje najlepšie stávky zo super nedeľného zúčtovania v Molineux.

Wolves vs Leicester | Nedeľa 20th februára 2022, 16:30 | Sky Sports

Na prvý pohľad som si myslel, že ponuka 13/10 pre Wolves na víťazstvo v tomto stretnutí vyzerala ako dobrá hodnota, ale keď som sa pozrel na základné údaje, je pre mňa ťažšie dať dohromady prípad víťazstva domácich v Molineux.

Wolves sa ocitli na siedmom mieste v lige a naposledy zaznamenali pôsobivé víťazstvo v Tottenhame, ale nemyslím si, že ich celkové výkony boli až také pozoruhodné, ako naznačuje ligová tabuľka. Inkasovali iba 17 gólov, no hoci boli vzadu veľmi solídni, ich celkový počet inkasovaných gólov je 29, čo ukazuje, aký spoľahlivý bol Andre Sa v bránke.

Problémy Leicesteru sú zrejmé…dostávajú príliš veľa gólov, pričom iba štyri tímy Premier League im umožňujú viac ako ich súčet 41 z 22 zápasov. Napriek tomu mám pocit, že údajov je viac než dosť na to, aby sme sa dostali pod 2,5 gólu pri 4/5 s Boylesports.

Menej ako 2,5 gólu padlo v 18 z 23 zápasov Wolves a hoci padlo iba v siedmich z 22 Leicesteru, vzájomný zápas naznačuje, že góly budú drahé.

V posledných piatich zápasoch medzi týmito dvoma padli iba dva góly a vzhľadom na to, že Brendan Rodgers bol šéfom Leicestru vo všetkých týchto stretnutiach (a zdá sa, že Wolves pod vedením Bruna Lagea majú podobný obranný záznam ako pod vedením Nuna Espirita Santo). Nevidím dôvod na to, aby sme tu očakávali gólový festival.

Okrem toho, vzhľadom na to, že tri z posledných piatich zápasov skončili 0-0, 9/1 s Bet365 na No Goalscorer je príliš veľký na to, aby sme ho odmietli.

Najlepšie stávky

Wolves vs Leicester – menej ako 2,5 gólu (4/5 Boylesports)

Wolves vs Leicester – žiadny strelec (9/1 Bet365)

Leave a Reply

Your email address will not be published.