Predstavujeme WLBGold: Naša služba pre súkromných členov

Predstavujeme WLBGold: Naša úplne nová prémiová služba

WeLoveBetting oslávi svoje ôsme narodeniny v septembri 2020. Zrodený zo skromných začiatkov – krčmy, kde sa ukážky videí nahrávali na útržkovité kamery telefónov s nízkym rozlíšením – tam, kde sme teraz, to bola vzrušujúca jazda.

Získali sme viacero ocenení, vytvorili sme tri pozoruhodne podrobné ukážky z veľkých turnajov, poskytli stovky ziskových ante-post obsahu a zverejnili takmer 10 000 článkov pokrývajúcich rôzne športy: od futbalu po chrtov, od NFL po voľby – to je bola to neuveriteľne tvrdá práca, ale vždy to stálo za to.

Sme nesmierne hrdí na našu produkciu tu vo WLB a vždy nás neuveriteľne pokorila láskavá podpora, ktorú sme dostali od vás, našich verných čitateľov a sledovateľov.

Teraz, po mnohých mesiacoch hlbokej diskusie, nápadov a vzrušenia, som (Mark O’Hairezakladateľ WLB) s potešením oznamujem, že som spojil svoje sily s dôveryhodným kolegom, odborným analytikom a hviezdnym prispievateľom WLB Tom Love aby sme urobili skok v poskytovaní profesionálnych služieb spustením nášho nového vzrušujúceho projektu: WLBGold.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER WLBGold

Prečo prémiová služba?

Medzi nami dvoma sme nazbierali viac ako 15 rokov skúseností v tomto odvetví a rýchlo sme rozrástli naše spoločné sociálne médiá na viac ako 50 000. Dosiahli sme to neustálym poskytovaním nespočetných hodín bezplatného výskumu a pravidelných víťazov našim nasledovníkom na Twitteri.

Trávime obrovské množstvo času skúmaním, analyzovaním, lámaním čísel, prehľadávaním spravodajských webov v cudzích jazykoch a písaním našich uhlov útoku.

Prebiehajúca pandémia v mnohých smeroch zmenila krajinu a pre mnohých ľudí – vrátane sveta stávkovania. Pre nás to znamenalo vyhliadku na neistú budúcnosť WeLoveBetting, keďže inzerenti stiahli svoje rozpočty, ktoré nám predtým pomáhali pokryť náklady na prevádzku stránky.

S blížiacou sa začiatkom novej sezóny 2020-21 sme teraz cítili, že je ten správny čas vziať našu budúcnosť do vlastných rúk.

Náš prémiový prístup umožní členom podeliť sa o naše odborné znalosti a príležitosť využiť pridanú hodnotu ešte predtým, ako sa do nich zasekne masa na Twitteri.

Žiadny z našich súkromných výberov nebude zdieľaný na sociálnych sieťach, pretože do toho investujeme všetok svoj čas a úsilie WLBGold ziskový úspech. Prechod na prémiovú úroveň tiež poskytne nášmu tímu ešte viac času na objavenie tejto mimoriadnej špeciálnej stávky, čo nám umožní posunúť náš každodenný život k oveľa profesionálnejšiemu a praktickejšiemu prístupu.

Jednoducho, je to pre nás príležitosť byť odmenení za tvrdú prácu, vedomosti a poznatky, ktoré zdieľame so všetkými na WeLoveBetting a sociálnych médiách.

Čo môžem očakávať od WLBGold?

Naším cieľom je poskytnúť vám prístup k najlepšie preskúmaným futbalovým výberom založeným na údajoch na trhu. Budeme venovať nespočetné množstvo hodín výskumu, aby sme zaistili, že objavíme drahokamy s vysokou hodnotou, a poskytneme vám plne transparentný záznam o stávkovaní, aby ste mohli vidieť naše výsledky z prvej ruky, keďže sa vám snažíme prinášať konzistentné dlhodobé zisky.

Prémiová služba vám umožní prístup k súkromnému kanálu na telegrame, kde sa my dvaja stretneme, aby sme každý deň uverejnili naše najlepšie stávky, prehľad a rady. Ako by ste očakávali, budú identifikované a zdieľané iba jasné hodnotové príležitosti, pričom sa zvážia rôzne hlavné trhy a ligy.

Okrem toho, po úspechu našich predbežných ukážkových podcastov sa Tom a ja spojíme, aby sme spustili úplne nový podcast v sieti Gambla, ku ktorému budú mať členovia prednostný prístup predtým, ako bude dostupný verejnosti. Toto je kľúčom k získaniu najlepších cien pred ich zverejnením pre širšiu stávkovú komunitu.

Máme oveľa viac vzrušujúcich nápadov, ako odlíšiť našu službu od konkurencie, a zároveň ponúknuť predplatiteľom viac než len denné stávky. Dúfame, že v nadchádzajúcich týždňoch oznámime ďalšie oznámenia, ale medzitým by kľúčové správy tímu a množstvo súťaží mali pomôcť poskytnúť veľa ukazovateľov mimo štandardných výberov.

To všetko bude k dispozícii za menej ako 1 GBP na deň len za 24,99 GBP mesačne, čo je primeraný poplatok vzhľadom na to, že členovia budú mať kombinované znalosti troch hláv, a nie jednej.

Trochu viac o tom, ako to funguje, si môžete prečítať na gambla.co.uk/#WLBGold.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER WLBGold

Čo to znamená pre WeLoveBetting.co.uk?

My dvaja budeme naďalej prispievať do WeLoveBetting, aj keď sa počet kusov, ktoré zverejníme, zníži, stránka bude však naďalej fungovať vo svojej súčasnej podobe s úžasnou zbierkou začínajúcich stávkových analytikov. Webová stránka bude naďalej pokrývať hlavné zápasy zo Spojeného kráľovstva a mimo neho – v tomto ohľade sa nič nezmení.

Ako sa môžem prihlásiť na odber?

Kliknutím sem si môžete priamo predplatiť službu Telegram.

Tento odkaz vás vyzve na otvorenie alebo stiahnutie telegramu. Potom nastavíte svoju platbu na Paypal a potom budete presmerovaní na súkromný kanál.

Ak sa chcete pred pripojením dozvedieť viac, navštívte stránku gambla.co.uk/#WLBGold.

Obrovská vďaka patrí všetkým čitateľom, sledovateľom a poslucháčom WLB, ktorí sú s nami v priebehu rokov. Sme naozaj nadšení z tejto príležitosti, budeme radi, ak sa k nám pripojíte a tešíme sa na vás WLBGold v blízkej budúcnosti.

Marka

Leave a Reply

Your email address will not be published.