Tipy na predpovedanie a stávkovanie Leeds vs Manchester United

Rivalita Roses je obnovená v nedeľu, keď sa Leeds stretne s Manchestrom United. Tom Winch (@WinchySFP) výbery z jeho obľúbenej fantázie.

Leeds vs Manchester United | Nedeľa 20. februára 2022, 14:00 | Sky Sports

Elland Road je miesto, kam Manchester United pocestuje v nedeľu poobede, kde bude zápasiaci Leeds hostiť tento trpký zápas len druhýkrát od roku 2003.

Marcelo Bielsa vie, že boj o zostup je určite možný – jeho tím nazbieral v tejto kampani len 13 bodov z 11 zápasov doma, čo len zhoršuje súčasná trojka.

Strana Yorkshire môže mať pocit, že je ťažké, keď kľúčoví hráči trávili dlhé obdobia za postrannou čiarou kvôli zraneniam. Kalvin Phillips a Patrick Bamford boli v minulej sezóne oporami pôsobivého návratu Leedsu do Premier League, no v sezóne 2021/2022 odohrali dokopy 18 zápasov.

Man Utd v tejto kampani celkom nenaplnil predsezónne očakávania napriek tomu, že sa umiestnil v Lige majstrov. Jadonovi Sanchovi trvalo nejaký čas, kým sa usadil na Old Trafforde od svojho prestupu z Nemecka, aby získal veľké peniaze, zatiaľ čo centrálna obrana Red Devils sa neustále uprednostňuje, vďaka čomu si na ceste udržali iba tri čisté kontá z 12.

Tieto strany sa stretli v úvodný deň sezóny, keď Man Utd rozobral chlapcov z Bielsy, pričom po prestávke padli štyri góly, čo viedlo k víťazstvu 5:1.

Bruno Fernandes v ten deň vsietil tri, aby si otvoril svoj účet vynikajúcim spôsobom, ale nemal taký vplyv od príchodu Cristiana Ronalda, ktorý podľa očakávania zaujal veľkú časť pozornosti. Portugalský ofenzívny stredopoliar pridal od úvodného dňa v posledných 23 ligových vystúpeniach len päť gólov a päť asistencií.

Keď sa obe strany trápia v defenzíve, budete musieť dávať góly, takže pre túto hru použijem uhol stávok Builder. Leeds dostal rezerváciu v 96 % ligových zápasov, zatiaľ čo Utd zaznamenalo jednu z 88 % v Premier League.

Obe strany, aby našli zadnú časť siete a získali 1+ kartu, sa ponúka s kurzom tesne vyšším ako 9/10 (1,92) na Bet 365, čo je niečo, čo som ochotný prijať. To pristálo aj v zápase prvého dňa.

Najlepšie stávky

Leeds vs Manchester United – oba tímy skórujú a oba tímy nad 0 kariet (9/10 Bet365)

Leave a Reply

Your email address will not be published.