Tipy na predpovede a stávkovanie Everton vs Manchester City

EVERTON Manchester City v sobotu večer. Tom Winch (@WinchySFP) výbery z jeho obľúbenej fantázie.

Everton vs Manchester City | Sobota 26. februára 2022, 17:30 | Sky Sports

Sobotňajší večerný súboj je na modrej strane Merseyside a Manchestru s Evertonom Franka Lamparda, ktorý hostí Manchester City v Goodison Parku.

Od Frankovho vymenovania Toffees prekonali Brentford v FA Cupe, ale nazbierali len 3 body z toľkých zápasov Premier League. Dôrazné víťazstvo 3:0 nad zápasiacim tímom Leedsu doma medzi dvoma prehrami vonku proti Newcastlu a Southamptonu ukazuje, že klub má na čom pracovať.

Citizens absolvovali krátky výlet po dramatickej porážke so Spurs, kde skončili s Pepovým 15 zápasom bez prehry v Premier League.

Keď sa pozrieme na očakávané góly, nie je prekvapením, že manchesterský klub dominuje v šanciach na ceste. Priemer mesta je 2,38 XG od Ethiadu, vďaka ktorému dosiahli skóre 2,08 na 90, zatiaľ čo v porovnaní s tým sú čísla výrazne nižšie. 0,69 XGA je veľmi presný, pretože inkasovali iba 0,62 gólu na 90, čím si udržali čisté konto v 46 % zápasov.

Čísla Evertonu sa veľmi dobre zhodujú, rovnako ako súperi dnes. Mierne porazili XG v skóre gólov v priemere len o 0,10, ale inkasovali o niečo viac, ako naznačujú čísla o 0,13. Keď hrali doma, Toffees skórovali aj inkasovali v 73 % zápasov.

Nedávne súboje medzi týmito stranami mali iba jedného víťaza, v posledných deviatich vyhral City vo všetkých súťažiach. DCL a Richarlison sa ocitli na výsledkovej listine v tomto zápase počas dvoch predchádzajúcich sezón a keďže obaja fit a hrať vedľa seba, chceli by si spôsobiť veľa problémov.

Pre domácu stranu to bude mimoriadne ťažký test, ako všetci dnes večer očakávame, a keďže cena pre návštevníkov bola 3/10 za všetky 3 body, ako jediný výber je to príliš krátke, preto som zašiel trochu ďalej. .

Keďže sa očakávalo, že DCL a Richarlison dostanú od Lamparda kývnutie, aby začali, museli by ste si ich predstaviť, aby ste dostali gól. Betfair ponúka kurz proti cene 11/10 pre obe strany na skóre, čo je určite niečo, čo vyniká.

Manchester City zvíťazí a BTTS vsadil na tento zápas v oboch predchádzajúcich dvoch sezónach a je k dispozícii o 2/1, čo sa stane tretíkrát za sebou.

Najlepšie stávky

Everton vs Manchester City – Manchester City vyhrá a oba tímy skórujú (2/1 bet365)

Leave a Reply

Your email address will not be published.