Tipy na tipovanie a stávkovanie Európskej ligy a Európskej konferenčnej ligy

Škótsky futbalový fanúšik Gerry Taylor (@thefurlongpole) zdieľa svoj verdikt zo štvrtkových nočných zápasov play-off Európskej ligy a Európskej konferencie s účasťou Old Firm.

Bodo/Glimt vs Celtic | štvrtok 24th februára 2020, 17:45 | BT Sport

Bodo je tu horúcim favoritom na postup, ale neočakávam, že Hoops Ange Postecoglou zhasne s fňukaním.

Celtic bude útočiť od začiatku, aby sa pokúsil stiahnuť manko z porážky 3:1 v prvom zápase s Parkhead, a aj keď mám chuť skórovať tu, Glimt boli najpôsobivejšie na pulte v Glasgowe a vidím ich. opäť trápi obranu hostí – zadná línia, ktorá cez víkend proti spodku ligy Dundee nevyzerala vodotesne.

Tento zápas kričí góly, pretože obaja by mali streliť, a nie po prvýkrát by vysoko skórovaný zápas Celtic vonku v Európe neprekvapil.

Rangers vs Borussia Dortmund | štvrtok 24th februára 2020, 20:00 | BT Sport

Rangers boli pri svojom víťazstve 4:2 na Westfalenstadion výborní a Ibrox bude v druhom zápase nahnevaný. Tento nerozhodný výsledok je však stále v kotli a zlou správou pre hostí je, že Erling Haaland je späť v príprave s Dortmundom.

Toto sľubuje, že to bude pecka a malo by to byť trochu basketbalová hra, pretože Rangers nechcú sedieť a brániť toto vedenie. Očakávam, že obidva tímy tu opäť skórujú a veľa gólov by mohlo byť v ponuke aj v Govane.

Najlepšie stávky

Bodo/Glimt vs Celtic – viac ako 3,5 gólu

Rangers vs Borussia Dortmund – viac ako 3,5 gólu

Dvojité (4,18/1 Betfair)

Leave a Reply

Your email address will not be published.