Víkendové dlhé zábery Gerryho Taylora | 19. – 20. februára 2020

LONGSHOT milenec Gerry Taylor (@thefurlongpole) vyberá niekoľko veľkých cien na povzbudenie počas tohto víkendu.

Man City strelí viac ako 4,5 gólu a Ayr strelí viac ako 2,5 gólu (140/1 Sport Nation)

Man City strelil v posledných 12 zápasoch 7, 4, 6, 4, 4, 4 a 5 gólov. Spurs sú súpermi na The Etihad v nedeľu a spôsob, akým v poslednom čase inkasovali, nie je fantazijné, že by ich hostitelia mohli udrieť na päťku.

Medzitým Inverness dnes hostí Ayr na škótskom šampionáte a domáci majú v poslednom čase na víťazstvá 0:8 a naposledy v Highlands strelili tri góly. Na rozdiel od toho, Ayr bol hodný víťazov v nedávnom derby Ayrshire, keď vyhral 2-1 v Kilmarnocku.

Nový hráč Lee Bullen urobil vynikajúci vplyv a ak by tu The Honest Men vyhrali, skompletizovalo by to skalpy všetkých štyroch najlepších v tejto divízii za posledné štyri týždne. Transformácia v strede poľa a útoku, čo znamená trojgólový úlovok pre mužov z South Ayrshire, možno stojí za špekulatívnosť.

Kyle Lafferty (Kilmarnock), Gavin Reilly (Morton) a Jack Hamilton (Arbroath) skórujú ako prví (239/1 Bet365)

Kyle Lafferty si minulý víkend pomohol pri výhre Killieho proti Dunfermline, takže sa dnes bude snažiť opäť dostať do výsledkovej listiny proti tímu Fife – Raith Rovers.

Gavin Reilly z Mortonu je tiež v poslednej dobe v slušnej streleckej forme – so štyrmi gólmi v posledných piatich ligových štartoch, ‘Ton dnes navštívil Hamilton, čo by mal byť slušný zápas.

V Dumfries je dnes poobede najnižšia úroveň, keď sa lídri Arbroath postavia manažérovi bez Queen of the South. Dočasného vedenia sa ujal skúsený hráč Willie Gibson. Čo sa týka hodnoty Jacka Hamiltona, ktorý skóroval ako prvý, vyzerá to tu – útočník dal 5 gólov v posledných piatich zápasoch.

Dundee United vs Rangers: Oba tímy do 0,5 gólu a oba tímy do 0,5 karty (295/1 BetVictor)

Bobby Madden je možno najbližšie k Martinovi Atkinsonovi, tu hore. Úradník, keď môže, rád sa snaží držať karty späť, ako sa len dá. Funkcionár mal dve kartové hry s nulou vo svojich prvých deviatich zápasoch tejto sezóny a dve kartové hry s nulou mal aj v posledných piatich mesiacoch minulej sezóny.

Táto rubrika je o bláznivých puntoch, takže podporujeme stranu, ktorá čerstvo strelila štyri góly pri skvelom víťazstve v Dortmunde, pričom sme tu neboli. Hostiteľom sa to podarilo v úvodnom zápase sezóny v Tannadiciach.

Najlepšie stávky

Man City strelí viac ako 4,5 gólu a Ayr strelí viac ako 2,5 gólu (140/1 Sport Nation)

Kyle Lafferty (Kilmarnock), Gavin Reilly (Morton) a Jack Hamilton (Arbroath skórujú ako prví (239/1 Bet365)

Oba tímy pod 0,5 gólu a oba tímy pod 0,5 karty v Dundee United vs Rangers (295/1 BetVictor)

Leave a Reply

Your email address will not be published.