Výzor curlingového atléta otriasa olympiádou –

Matt Hamilton, curlingový športovec pre delegáciu Spojených štátov na Zimných olympijských hrách v roku 2022, nezostal bez povšimnutia na ľade vo Water Cube. Čo upútalo jeho pohľad, s dlhými vlasmi a tetovaniami. Jeho ‚výzor‘ má však ušľachtilý dôvod. Od Super Maria po lovca bol Hamilton prirovnávaný k mnohým postavám kvôli jeho špecifickému a neobvyklému štýlu na hrách.

Hoci si svojím vzhľadom vyslúžil medializáciu, za jeho výzorom sa skrýva sympatický motív. Zimné olympijské hry sa konajú a je ideálny čas otvoriť si účet u najlepšieho stávkového agenta a udržať si svoje športy na vrchole najnovších svetových udalostí.

Športovec, ktorý na hrách v Pyeongchangu 2018 súťažil s krátkymi vlasmi, sa angažuje v boji proti rakovine a pred rokom sa rozhodol, že ju nechá vyrásť, aby získal financie na projekt StacheStrong, ktorý robí výskum rakoviny mozgu.

Američan, ktorý bol v roku 2016 svetovým bronzovým medailistom, si navyše uvedomuje aj ďalšiu chorobu, ktorou trpí aj on sám: dráždivé črevo. Tým s dobrou náladou reaguje na tých, ktorí prikladajú väčší význam jeho fyzickému vzhľadu ako iným veciam.

“Milujem byť v centre diskusií a nechať ľudí hovoriť o mne, aj keď to nie je preto, aby som poskytol skutočnú informáciu,” povedal Matt. Nezabudnite sledovať našu sekciu noviniek, aby vám nič neušlo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.